Sima kézilabdás győzelem, a mester a csapatot dicséri

22 góllal nyert a Gödi SE a kézilabda NB II rájátszásában. A Hajdúböszörményt győzték le a mieink.

Szombaton a Hajdúböszörmény TE csapatát fogadta a Gödi SE. A mieink edzője azt írta a Hello Gödnek, hogy feltérképezték az ellenfelet, és ezért “tudtuk, mi vagyunk az esélyesebbek”.

Tőzsér Tibor értékelése szerint “kissé dekoncentráltan kezdtünk, így az ellenfelünk az első nyolc percig azt gondolhatta, hogy megszorongathat minket”.

Innentől kezdve viszont folyamatosan nyílt az olló. Megmutatkozott a két csapat közt a különbség. Játéktudásban és taktikailag is magasabb szintet képviselt a Göd.

A félidőben már 24-13 volt az előny, hogy a végére 44-22 álljon az eredményjelzőn.

Minden játékos, aki a pályára lépett képes volt hozzátenni a csapat jó teljesítményéhez. Ez a magabiztos győzelem igazi csapatmunka volt. Gratulálok a lányoknak – zárta végül a szakvezető.