újra koncertek
Klasszikus zenei koncertsorozat indul a hétvégén a Golden Palace-ban
Az önkormányzat szervezésében idén is megrendezik a népszerű, négyalkalmas szabadtéri klasszikus zenei koncertsorozatot. A „Nyáresti muzsika” néven ismertté vált programsorozat első felvonása június 27-én, szombaton 19 órakor kezdődik a Golden Palace Hotel kertjében „Ég a tűz, szentiváni tűz” címmel.
