MMA

Megmutatta aranyérmét a Búzaszem iskola

A Magyar Művészeti Akadémia (MMA) Aranyérmével tüntették ki a gödi Búzaszem Katolikus Általános Iskolát és Alapfokú Művészeti Iskolát a kereszténységre, a magyar néphagyományra, a családi összefogásra és a természet tiszteletére épülő nevelési modellje elismeréseként. A Pesti Vigadóban tartott ünnepélyes díjátadón az iskola növendékei is felléptek: az intézmény dudásai mellett a negyedikes Barázda osztály tanulói szolgáltatták a műsort.