elviselhetetlen zaj

Raportra hívta a polgármester a Samsung gödi vezetőségét, akik tucatnyi vállalást tettek

A gödi önkormányzat határozott fellépést követelt a Samsung SDI menedzsmentjétől a helyieket hónapok, sőt évek óta sújtó, éjszakánként felerősödő zajszennyezés ügyében. A polgármesteri hivatalban tartott, feszült hangulatú egyeztetésen a városvezetés bírálta a vállalat eddigi passzivitását, hangsúlyozva, hogy a gyár működése elfogadhatatlan, és sérti a helybéliek nyugalomhoz való jogát.