A koncerten a Dunakeszi Szimfonikus Zenekar lép fel Farkas Pál vezényletével. Az előadást a GDSE Tánc Szakosztálya közreműködése teszi teljessé, Dézsi Yvett és Hirsch Anett táncpedagógusok vezetésével.
Rossz idő esetén az esőnapot június 28-án, vasárnap tartják. A programokon a belépés ingyenes, további információ a rendezvény@god.hu e-mail-címen kérhető.
A koncertsorozat tavalyi sikere megalapozta az idei folytatást: a Nemeskéri-Kiss kúriában tartott négy előadás mindegyike teltházzal zajlott.
A tavalyi sikerek kapcsán Farkas Pál karnagy korábban úgy fogalmazott: „nem várt fogadtatást kaptunk, az elején meg voltam ijedve, de már az első koncertre is hatalmas és jó közönség jött össze”.
A karmester kiemelte, hogy a zenei nevelés és a közösségépítés jegyében külön öröm számára, hogy minden korosztály, így a gyermekek is nagy figyelemmel kísérik az előadásokat.
A szervezők bíznak benne, hogy a méltó környezetet biztosító új helyszínen, a Golden Palace Hotel parkjában is hasonlóan nagy érdeklődés kíséri majd a nyáresti programokat.
