A polgármester bejelentést tett a hőség miatt

Gödi lakcímkártyával vasárnaptól keddig mindenki ingyen használhatja a gödi strandot - írta közösségi oldalán Kammerer Zoltán.

A gödi lakcímkártyával rendelkezők vasárnaptól keddig ingyenesen látogathatják a gödi strandot – írta közösségi oldalán Kammerer Zoltán. Holnap ugyanis Gödön is 40 fok felett lehet a hőmérséklet.

Az előrejelzések szerint szerdán érkezik egy hidegfront, amely után 10 fokkal visszaesik a hőmérséklet, cserébe szelet és viharokat kapunk.

Más kérdés, hogy a Gödnek több dunai strandja is van. A felsőgödi vízminősége a napokban kapott “jó” minősítést.